گالری گوهرآرا فعالیت خود را از اوایل دهه هفتاد با هدف بکارگیری بهینه هنر و صنعت جواهرسازی آغاز نموده است و از ابتدا تا کنون با نام‌های متعددی چون جواهری نگین ارگ، نگین لیدوما و سپس جواهری کفاش این مسیر درخشان را طی نموده است. این مجموعه از سال ۱۳۹۷ برند گوهرآرا را ثبت رسمی نمود و از این سال به بعد با نام گالری گوهرآرا فعالیت خود را ادامه داده است.

این مجموعه همواره در جهت ارتقاء همه جانبه خود در هنر طراحی، صنعت ساخت و پخش جواهر بین همکاران در تلاش بوده و طی سال‌های گذشته به موفقیت‌های بسیاری در این زمینه نایل آمده است. گالری گوهرآرا درحال حاضر با چهار شعبه و دفتر وی آی پی در مشهد و یک واحد کارگاه تولیدی مجهز و مدرن مشغول به فعالیت می‌باشد که با توجه به سیاست‌های هدفگذاری شده و با بکارگیری نیروهای باتجربه، متخصص و آموزش دیده و همچنین با همکاری هنرمندان پیشکسوت و باتجربه در این صنعت موفق به جلب رضایت مشتریان خاص و خوش ذوق خود گردیده است.

گالری گوهرآرا با بهره گیری از تجربیات و سابقه گرانقدر در صنعت جواهرسازی و گذراندن دوره‌های علمی و تخصصی روز گوهر شناسی، با بهره گیری از طراحی‌های منحصر به فرد و ماندگار خود و با استفاده از تکنیک‌ها و تجهیزات مدرن تولید جواهرات، در کنار تیمی از زبده‌ترین جواهرسازان و صنعتگران ایرانی، به کیفیتی بی‌همتا در تولید جواهرات فاخر دست یافته است.

نشان تجاری برند گوهرآرا

گالری گوهرآرا به منظور هویت بخشی به محصولات تولیدی خود و همچنین اطمینان بخشیدن به مشتریان گرانقدر خود در سال ۱۳۹۹ نشان تجاری با اجزاء زیر را در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسانیده است. این نشان ارزشمند در کلیه تولیدات مجموعه، روی کلیه اسناد سازمان و نقاط تماس مشتریان با برند گوهرآرا به کار گرفته شده است تا اطمینان خاطری مضاعف به مشتریان عزیز داده شود که با برندی اصیل، ریشه دار و حمایتگر همراه شده اند.