دقت و سازندگی نوآوری در طراحی

جواهری گوهرارا

این مجموعه با تلاش و پشتکار سی ساله ی خود توانست در صنعت طلا و جواهر سازی که شعار اصالت ,ضمانت و کیفیت را سرلوحه ی خود قرار داده به موفقیت و محبوبیت چشم گیری دست پیدا کند . گالری گوهرآرا درحال حاضر با چهار شعبه و دفتر وی آی پی در مشهد در حال فعالیت می باشد. همچنین این مجموعه یک واحد کارگاه تولیدی مجهز و مدرن دارد که مشغول به فعالیت و تولید است.
تمامي جواهرات استفاده شده در محصولات از سنگهاي درجه یک میباشد. الماس ها و دیگر سنگ های قیمتی از لحاظ پاکی،کاملا پاک هستند و از برلیان های با کیفیت بالا استفاده شده است. این مجموعه تحت هيچ شرايطي از سنگهاي با درجه كيفيت پايين استفاده نميكند و تمامي سنگها با شناسنامه و ضمانت معتبر سه ساله می باشد.

شعبه 1

آدرس: مشهد ـ خیابان خسروی _ نبش پاساژ لیدوما _ پلاک ۲۰.
تماس: ۰۹۱۵۵۰۸۵۰۸۰

شعبه 2

آدرس :مشهد ـ خیابان امام رضا _ هتل قصرطلایی _ پلاک ۱۹
تماس: ۰۹۱۵۵۰۸۵۰۸۰

شعبه 3

آدرس : خیابان احمدآباد نرسیده به ابوذر ۱ _ پلاک ۳/۴
تماس: ۰۹۱۵۵۰۸۵۰۸۰

جواهر با سنگ فیروزه

سنگ پیروزه یا سنگ فیروزه یکی از محبوب ترین سنگ های قدیمی است که در تقویت چشم، بهبود بیماری های روحی و اصلاح گردش خون مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد، خواص درمانی و معنوی، نحوه نگهداری و شناسایی این سنگ محبوب مورد توجه افراد است. سنگ فیروزه نیشابور و سنگ فیروزه کرمان معروف هستند. سنگ فیروزه از دسته محبوب ترین سنگ‌های دارای خاصیت است و ارزش بسیاری دارد. این سنگ یک سنگ پرطرفدار و قدیمی محسوب می‌شود و رنگ آن تیره و روشن است. سنگ‌های فیروزه مانند سنگ‌های عقیق دارای خواص درمانی بسیاری هستند که در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است.

جواهر با سنگ زمرد

کلمه زمرد  مترادف‌ رنگ‌ سبز است.رنگ سبز با شکوه زمرد، عشق به طبیعت را تجلی می‌بخشد. این‌ گوهر زیبا كه‌ همرنگ‌ طبیعت‌ و رنگ‌ زندگی‌ است‌ برای‌ ما ایرانیان‌ جلال و جلوه‌ای‌ خاص‌ دارد و رنگ‌ آن‌ گنبدهای‌ سبز و مقدس‌ ائمه‌ را به خاطر می آورد. به‌ همین‌ دلیل‌ بسیاری‌ از خانواده‌ها ترجیح‌ می‌دهند به‌ عروس‌ سرویس‌ زمرد هدیه‌ بدهند.در فرهنگ‌ های‌ مختلف، اعتقادات‌ متفاوتی‌ درباره‌ زمرد وجود دارد و انسان‌ ها خواص‌ جادویی‌ حیرت ‌آوری‌ برای‌ آن‌ متصور بوده‌اند؛ برای‌ مثال‌ مصریان باستان‌ در دهان‌ مرده‌ زمرد قرار می ‌دادند تا در آن‌ دنیا بهتر تكلم‌ كند و نیز معتقد بودند این‌ سنگ‌ باعث‌ باروری‌ می ‌شود.

جواهر با سنگ یاقوت

سنگ‌ متولدین‌ تیرماه‌ ، یاقوت‌ قرمز میباشد. رنگ‌ قرمز یاقوت‌ سمبل‌ عشق، میهن ‌پرستی‌ و خشم‌، و رنگ‌ مورد علاقه‌ كودكانِ پرخاشگر است. سنگ یاقوت در اروپا در اواخر قرون‌ وسطی ، سنگ‌ مورد علاقه‌ كشیشان‌ بود ؛ آن‌ را روی‌ انگشتر می ‌گذاشتند و می‌ گفتند از بهشت‌ آمده‌ است. یاقوت بین‌ سنگ‌های‌ قرمز بیشترین‌ خواهان‌ را دارد و با ارزش‌ ترین‌ است. پس‌ از الماس، یاقوت‌ قرمز سخت‌ ترین‌ كانی‌ محسوب‌ می‌شود و در سایزهای‌ بالاتر از پنج‌ قیراط ، از الماس‌ با ارزش‌ تر است. یاقوت سرخ در میان‌ جواهرات‌ به‌ سلطان‌ سنگ‌ها شهرت‌ دارد.

مارا در صفحات مجازی دنبال کنید!

شبکه های اجتماعی

www.goharara.ir

Goharara_jewellery@

goharara.jewellery